Úvod  >  Reference

Reference

Webová prezentace pro českou společnost Wood Software s.r.o. Zakázka zahrnovala nasazení CMS Typo3, grafiku dle webu mateřské společnosti, jazykové mutace s inteligentním přepínáním jazyka, moduly novinek, vyhledávání a animované obrazové plochy (na úvodní straně).

Pro nadaci SKV Praha jsem prováděl složitější úpravy v CMS Typo3 (nastavení tříd pro odkazy v rámci editace obsahu, úpravu chování a odkazování do záložek modulu Multicontent, ad.), přesun projektu z vývojové na hlavní verzi a drobné úpravy rámci ladění po řezu šablony. 

Prezentace netradiční módní značky a zajímavého konceptu nadace pro nedonošené děti. Web má základní napojení na Facebook, grafiku na míru a pokročilé nastavení sazby obsahu.

Facebook soutěž - Půjčovna-autokaravanů.cz

Optimální kombinace jednoduché a efektivní Facebook soutěže. Uživatel se musí stát fanouškem, aby mohl hlasovat v soutěži. Mechanismus soutěže je v souladu s pravidly Facebooku, narozdíl od většiny ostatních případů z praxe.

Prezentace výrobní společnosti zabývající se elektroerozivním obráběním. Součástí zakázky byl mimo jiné autonomní výběr html/css šablony a také copywriting.

Webové stránky určené pro fanoušky, přátele a zájemce o chovatelství Hovawartů. Web je několika způsoby propojene s Facebookem, včetně automatického publikování RSS feedu do streamu stránky.

Webová prezentace s rozšířeným kontaktní formulářem, vyhledávacím modulem. Projekt je postaven na open source html šabloně. U projektu proběhla sazba obsahu, copywriting a úprava fotografií.

Ostatní reference

Velkou část svých zkušeností jsem získal díky spolupráci s internet-marketingovou agenturou Virtua.cz.

S Virtuou spolupracuji na velkém množství různých projektů postavených na CMS Typo3. Spektrum klientů agentury je široké a tak je i využití systému.